Kontakt

tel: 605 102 132
mail: michal.dabrowski@estheticzone.pl
---
ANAMEDICA
Al. Wilanowska 368c lok U4
02-685 Warszawa
---
AMEDICA
ul. Główna 104
05-806 Granica k/Pruszkowa

ZABIEGI NA CIAŁO

W dobie rozwoju cywilizacyjnego dbałość o wygląd i wizerunek stała się jednym z priorytetów współczesnego społeczeństwa. Odpowiednio dobrane zabiegi medycyny estetycznej, wykonane przez wykwalifikowanego lekarza z dbałością o właściwe warunki zabiegu pozwalają zaoferować wysokiej jakości usługi z naturalnym efektem końcowym.

Medycyna Estetyczna to dynamicznie rozwijająca się dziedzina medycyny. Jej rozwój jest związany z połączeniem wielu obszarów medycyny w jednym celu- redukcja skutków procesu starzenia. Zabiegi są skuteczne i dużo mniej inwazyjne niż zabiegi chirurgii plastycznej.

Szerszy dostęp i wysoka jakość oferowanych metod terapii pozwala zadbać o zdrowie i wygląd swojej skóry coraz większej grupie kobiet i mężczyzn.

Usuwanie zmarszczek, rewitalizacja skóry, biostymulacja czy modelowanie niewielkich defektów to dostępne w Esthetic Zone zabiegi, które dają pacjentom poczucie bycia młodszym i piękniejszym.

„Zatrzymujemy czas”!

Krótki czas rekonwalescencji po zabiegu pozwala na szybki powrót do normalnego funkcjonowania pacjenta co zmniejsza również ryzyko powikłań.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i opisem poszczególnych zabiegów.

Esthetic Zone to Strefa Piękna Kobiet!