Kontakt

tel: 605 102 132
mail: michal.dabrowski@estheticzone.pl
---
ANAMEDICA
Al. Wilanowska 368c lok U4
02-685 Warszawa
---
AMEDICA
ul. Główna 104
05-806 Granica k/Pruszkowa

O-SHOT (ORGASM-SHOT)

rewitalizacja okolic intymnych z użyciem osocza bogatopłytkowego

Jedną z nowości ostatniego roku stały się zabiegi rewitalizacji okolic intymnych z użyciem osocza bogatopłytkowego.

Osocze bogatopłytkowe (PRP) otrzymujemy z krwi pobranej od pacjenta.

Specjalnie opracowana procedura pozwala na uzyskanie substancji bardzo bogatej w czynniki wzrostu.

Wstrzykując uzyskane osocze z czynnikami wzrostu w odpowiednie okolice stymulujemy komórki macierzyste do regeneracji i odnowy tkanek oraz pobudzamy fibroblasty do produkcji kolagenu. Tworzą się też nowe naczynia krwionośne pozwalając na nowo odżywić leczony fragment skóry, powodując regenerację błony śluzowej pochwy, wzrost jej napięcia, zwiększenie elastyczności, zmniejszenie stanów zapalnych i suchości pochwy. Wraz z odbudową struktury powraca właściwa funkcjonalność, a przez to zwiększają się doznania seksualne.

Proces biostymulacji przez podanie PRP przywraca skórze warg sromowych napięcie i poprawia jej gęstość, poprawia jej strukturę i kolor dając efekt odmłodzenia i witalności, a efekt jest długotrwały.

Jest to jedna z najbezpieczniejszych terapii stosowanych w medycynie estetycznej ponieważ osocze bogatopłytkowe uzyskane z własnej krwi pacjenta nie alergizuje.

Osocze bogatopłytkowe uzyskiwane systemem Regeneris szwajcarskiej firmy Regen Lab charakteryzuje się najwyższym, wśród dostępnych systemów, zawartością czynników wzrostu, a jednocześnie pozwala na uzyskanie aż 4-5ml osocza bogatopłytkowego z tylko 8ml krwi pobranej od pacjenta. Wysoka skuteczność i bezpieczeństwo Regeneris zostało potwierdzone wieloma badaniami klinicznymi. Dlatego w Esthetic Zone stosujemy właśnie ten system uzyskiwania osocza bogatopłytkowego.

WSKAZANIA
 • suchość w pochwie
 • dyskomfort i bolesność w pochwie podczas współżycia seksualnego
 • zaburzenia czucia okolic intymnych(łechtaczka, wargi sromowe, przedsionek pochwy, pochwa) prowadzące do zaburzeń w odczuwaniu przyjemności podczas współżycia seksualnego
PRZECIWWSKAZANIA
 • choroby krwi
 • nowotwory
 • ciąża i laktacja
 • leczenie antykoagulantami (dotyczy biostymulacji wolumetrycznej)
 • leczenie antybiotykami
 • ogólny zły stan zdrowia np. przeziębienie
 • opryszczka
 • stan zapalny w miejscu wykonywania zabiegu
 • miesiączka
PRZEBIEG ZABIEGU

Zabieg polega na pobraniu krwi pacjenta do probówki i odwirowaniu jej w specjalnym urządzeniu. Podczas wirowania uzyskujemy frakcję osocza bogatego w płytki krwi, a specjalny żel, który służy do odseparowania „czerwonej” krwi od osocza bogatopłytkowego pozwala na uzyskanie ponad 90% płytek z krwi pacjenta.

Osocze bogatopłytkowe jest pobierane przez lekarza do strzykawki, a następnie aktywowane specjalną substancją. Tak przygotowane osocze bogatopłytkowe jest podawane pacjentce, w iniekcjach, w odpowiednią okolicę(pochwa, okolice łechtaczki, przedsionek pochwy, wargi sromowe)

 

PRZYGOTOWANIE PACJENTA DO ZABIEGU

Przed zabiegiem nie wolno przyjmować preparatów przeciwkrzepliwych.

Pozostałe zalecenia dotyczą przede wszystkim ochrony pacjenta przed późniejszymi następstwami zabiegu pod postacią zwiększonego krwawienia czy krwiaków podskórnych- tj. nie powinno się spożywać alkoholu (unikać dzień przed, w dniu zabiegu i również dzień po) ze względu na jego działanie rozszerzające naczynia i możliwość ich pękania.

Po zabiegu nie przykładamy lodu ani nie działamy ciepłem ponieważ może dojść dezaktywacji czynników wzrostu!

UTRZYMYWANIE SIĘ EFEKTU

Dla uzyskania pożądanego efektu konieczne jest wykonanie serii

 • 3-4 zabiegów w odstępie około 14-21dni w przypadku terapii rewitalizującej

Zabieg powinno się powtarzać 1-2 razy w roku w zależności od potrzeb pacjenta.

SPRAWDŹ CENĘ ZABIEGU
ez
W przypadku pytań wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń na nr 605-102-132 i umów się na konsultację do lekarza.