Kontakt

tel: 605 102 132
mail: michal.dabrowski@estheticzone.pl
---
ANAMEDICA
Al. Wilanowska 368c lok U4
02-685 Warszawa
---
AMEDICA
ul. Główna 104
05-806 Granica k/Pruszkowa

NICI ZWĘŻAJĄCE – VAGINAL NARROWER®

To wchłanialne nici z serii Happy Lift wykorzystywane do liftingu oraz likwidacji defektów funkcjonalnych okolicy krocza.

Vaginal Narrower® to zabieg zwiększający atrakcyjność kobiety i alternatywa dla zabiegów chirurgicznego zwężenia wejścia do pochwy czy rekonstrukcji mięśni krocza.

Polega na zastosowaniu nici z haczykami ułożonymi w dwóch kierunkach, które zmniejszają wejście do pochwy. Nici wykonane są z kaprolaktonu i są rozpuszczalne, efekt estetyczny jest widoczny natychmiast, ale obserwujemy także stymulację produkcji kolagenu w miejscu założonych szwów.

WSKAZANIA:

  • zmniejszenie satysfakcji seksualnej
  • uczuciem luźności przy wejściu do pochwy
  • większa ilość infekcji w okolicy krocza
  • zmniejszenie napięcia mięśni okolic krocza
PRZCIWWSKAZANIA
  • choroba nowotworowa
  • choroby autoimmunologiczne
  • cukrzyca
  • ciąża i połóg
  • miesiączka lub inne krwawienia z dróg rodnych
  • stan zapalny lub infekcja pochwy czy sromu
PRZEBIEG ZABIEGU

Zabieg przeprowadza lekarz po badaniu ginekologicznym i odpowiedniej kwalifikacji. Zabieg jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym. W zależności od nasilenia dolegliwości i stopnia problemu zakładane jest od 1-2 nici. Nici wprowadza się przez malutkie nacięcia, które na koniec zabiegu zamyka się pojedynczymi szwami. Pacjentka może natychmiast wrócić do codziennych obowiązków z wyłączeniem współżycia przez 1-2 tygodnie


PRZYGOTOWANIE PACJENTA DO ZABIEGU

Wskazana jest wizyta u ginekologa wykluczająca stan zapalny i infekcje pochwy, a także posiadanie aktualnego badania cytologicznego.


POSTĘPOWANIE PO ZABIEGU

Zabieg Vaginal Narrower®  jest mało inwazyjny i mało obciążający dla organizmu. Rana goi się szybko i już po kilku dniach pacjentka może wrócić do pełnej aktywności. Zaleca się wstrzemięźliwość seksualną przez okres 2 tygodni.

 

UTRZYMYWANIE SIĘ EFEKTU

Nici stosowane w zabiegu Vaginal Narrower® zmwężają wejście do pochwy, powodując przy tym odnowę estetyczną organów kobiecych, jak również zwiększenie satysfakcji seksualnej dla obojga partnerów. Nici są wchłaniane przez organizm w ciągu 8-12 miesięcy, w wyniku powolnego hydrolizowania poprzez autologiczne komórki.

Efekt uzyskujemy dzięki uformowaniu rusztowania z nici, a następnie stymulacji organizmu do dalszej konsekwentnej odbudowy i regeneracji skóry.

SKUTKI UBOCZNE

Powikłania po zabiegu zdarzają się raczej rzadko i nie stanowią zagrożenia dla zdrowia i życia. Najczęściej bezpośrednio po nim kobieta może odczuwać podrażnienie i lekki dyskomfort w okolicy krocza, który najczęściej mija po kilku dniach, kiedy w tkankach ruszają pełną parą procesy syntezy włókien i nowo powstałe białka przywracają kroczu elastyczność i właściwe napięcie.

SPRAWDŹ CENĘ ZABIEGU
ez
W przypadku pytań wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń na nr 605-102-132 i umów się na konsultację do lekarza.