Kontakt

tel: 605 102 132
mail: michal.dabrowski@estheticzone.pl
---
ANAMEDICA
Al. Wilanowska 368c lok U4
02-685 Warszawa
---
AMEDICA
ul. Główna 104
05-806 Granica k/Pruszkowa

LIPOLIZA WZGÓRKA ŁONOWEGO

 

Metoda lipolizy iniekcyjnej to alternatywa dla chirurgicznej lipolizy w miejscach gdzie trudno jest się jej pozbyć za pomocą diety czy aktywności fizycznej.

Polega na trwałym likwidowaniu tkanki tłuszczowej z danego obszaru ciała za pomocą wstrzyknięcia odpowiednich substancji.

Zabieg jest mało inwazyjny, w pełni kontrolowany i bardzo bezpieczny.

WSKAZANIA:

 • osoby z nadmiernie uwydatnionym wzgórkiem łonowym
PRZECIWWSKAZANIA
 • ostre choroby nerek i wątroby
 • cukrzyca
 • zaburzenia krzepliwości
 • stałe stosowanie aspiryny lub innych leków przeciwzakrzepowych
 • ciąża, karmienie piersią
 • choroby autoimmunologiczne
 • ostre infekcje
 • znaczna otyłość( BMI>35)
 • alergia na soję i jaja
 • niewyrównane schorzenia tarczycy
PRZEBIEG ZABIEGU

Zabieg wykonuje lekarz, jest dość  szybki i trwa ok. 10 -15min.

Technika wprowadzania Aqualyx – technika intralipopterapii – jest najbardziej bezpiecznym i zupełnie bezbolesnym sposobem przeprowadzenia zabiegu. Polega ona na nastrzykiwaniu miejsca z tkanką tłuszczową za pomocą cienkiej igły . Następnie podana substancja powoduje stan zapalny i rozpad adypocytów(komórek tłuszczowych). Resztki rozpadu w tym tłuszcz przechodzą do krwi, z którą są transportowane do wątroby, a następnie po zmetabolizowaniu wydalane z organizmu.


PRZYGOTOWANIE PACJENTA DO ZABIEGU

Procedura zabiegu jest bezpieczna i nie wymaga przygotowania pacjenta w domu.


POSTĘPOWANIE PO ZABIEGU

W celu osiągnięcia lepszego efektu lipolizy, jako uzupełnienie terapii, zalecamy zastosowanie masażu limfatycznego-endermogie, aby uruchomić i usunąć z komórek „tłuszcz” oraz ułatwić jego transport przez naczynia chłonne. W okresie terapii zaleca się również dietę nisko tłuszczową.

UTRZYMYWANIE SIĘ EFEKTU

Efekt lipolizy to zniszczenie komórek tłuszczowych w miejscu podania preparatu. Ilość  utraconych centymetrów związana jest z ilością przeprowadzonych zabiegów i nagromadzonej tkanki tłuszczowej. W przypadku niewielkiej ilości tkanki tłuszczowej zwykle wystarczy od 2 do 3 zabiegów. Jeżeli natomiast tkanka tłuszczowa jest gruba i obfita, ilość zabiegów musi być zdecydowanie większa. Odstępy między zabiegami powinny wynosić 3-4 tygodnie.

Efekty są całkowicie trwałe.

SKUTKI UBOCZNE

Po zabiegu , w miejscu wstrzyknięcia preparatu może pojawić się zaczerwienienie i obrzęk. Czasami mogą towarzyszyć zasinienia po nakłuciach igłą, a także ból wywołany stanem zapalnym. Miejsce poddane zabiegowi staje się wrażliwsze na dotyk lub ucisk, może również wystąpić niewielki świąd skóry. Taka reakcja utrzymuje się zazwyczaj do kilku dni po zabiegu. Dolegliwości możemy zmniejszyć zażywając leki antyhistaminowe i tradycyjne środki przeciwbólowe.

SPRAWDŹ CENĘ ZABIEGU
ez
W przypadku pytań wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń na nr 605-102-132 i umów się na konsultację do lekarza.