Kontakt

tel: 605 102 132
mail: michal.dabrowski@estheticzone.pl
---
ANAMEDICA
Al. Wilanowska 368c lok U4
02-685 Warszawa
---
AMEDICA
ul. Główna 104
05-806 Granica k/Pruszkowa

GINEKOLOGIA ESTETYCZNA

W dzisiejszej dobie nowoczesne kobiety dbają o wszystkie sfery swojego ciała. Wraz z upowszechnieniem się depilacji, ukryte dotychczas obszary kobiecego ciała stały się bardziej obserwowane, a to znów spowodowało pojawienie się nowych potrzeb.

Również rewolucja seksualna jaka zaszła w polskim społeczeństwie spowodowała, że kobietom łatwiej jest rozmawiać z lekarzem o swoich potrzebach i ewentualnych problemach. I tu wkroczyła nowoczesna technologia!

Dzięki innowacyjnym technologiom możemy zaoferować swoim pacjentkom małoinwazyjne zabiegi, które pozwalają jeśli nie w pełni to przynajmniej częściowo – rozwiązać problemy, z którymi się zgłaszają, dotychczas możliwe do zaopatrzenia jedynie drogą operacyjną.

Ginekologia estetyczna stała się jedną z najdynamiczniej rozwijających się gałęzi medycyny. W 2015 roku powstało Polskie Towarzystwo Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej, z którego pojawieniem się lekarze otrzymali wsparcie polskiego środowiska naukowego.

Na rynku mamy dostępne najnowocześniejsze lasery i preparaty specjalnie przeznaczone do okolic intymnych. Mamy możliwość poprawy funkcjonalnej, poprawy satysfakcji seksualnej, zapobiegania zakażeniom, a także coraz bardziej istotnej- estetyki okolic płciowych.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą Esthetic Zone!